Marmoleum

Snad není nikdo, kdo by neslyšel o linoleu. O podlahové krytině vyráběné z dřevité moučky, lněného oleje, juty a pigmentů. O krytině, která i přes obrovský nástup povlakových podlahových krytin si zachovala své místo na trhu. Vyzkoušejte příjemný dotyk Marmolea i ve svém domově.

 • Marmoleum Home Lava H20

  770 /m2 636 /m2 bez DPH Detail produktu

  Oblíbené Marmoleum v šedo-černém provedení. Přírodní podlahová krytina v metráži vhodná nejen do bytu, ale také do kanceláře, obchodu nebo veřejných prostor jako je škola nebo nemocnice. Je odolná proti poškrábání, skvrnám, chemikálií a je nenáročná na údržbu.

   


 • Marmoleum Home Van Gogh H01

  770 /m2 636 /m2 bez DPH Detail produktu

  Velice oblíbenou podlahovou krytinou je v současné době právě Marmoleum. Vyrábí se v několika barevných odstínech, ze kterých si jistě každý vybere. Je vhodné nejen do bytových místností, ale hlavně také do kanceláří, škol a nemocnic. Je velice odolné proti poškrábání a skvrnám.

   


 • Marmoleum Home Bleeckerstreet H18

  770 /m2 636 /m2 bez DPH Detail produktu

  Velice zajímavé Marmoleum v temně červené barvě. Moc hezky působí v kombinaci s béžovým nebo žlutým Marmoleem v jedné místnosti. Je méně náchylné k opotřebení a má zvýšenou odolnosti proti poškrábání a skvrnám. Je vhodné nejen do obytných místností, ale i do kanceláří, škol nebo nemocnic.


 • Marmoleum Home Sahara H05

  770 /m2 636 /m2 bez DPH Detail produktu

  Příjemné Marmoleum v béžovo-hnědých odstínech. Marmoleum je velice oblíbená přírodní podlahová krytina, která je vhodná nejen do bytu, ale i do komerčních prostor. Je odolné proti poškrábání, skvrnám a proto je vhodné i do kanceláří, obchodů nebo škol.


 • Marmoleum Home Golden Sunset H32

  770 /m2 636 /m2 bez DPH Detail produktu

  Velice krásné Marmoleum v syté žluté barvě, která rozzáří nejen Váš byt, ale třeba i kancelář, obchod nebo školní družinu. Marmoleum se velmi dobře udržuje, je odolné vůči poškrábání, skvrnám nebo chemikáliím a je vhodné například i do nemocničních zažízení.


 • Marmoleum Home African Desert H09

  770 /m2 636 /m2 bez DPH Detail produktu

  Marmoleum je velice oblíbená přírodní podlahová krytina. Můžeme ji položit nejen do bytových místností, ale pro svou odolnost vůči poškrábání a skvrnám i do kanceláří, prodejen, škol nebo nemocnic. Je stálobarevné a velice snadno se udržuje. Je odolné i vůči chemikáliím.


 • Marmoleum Home Natural Corn H02

  770 /m2 636 /m2 bez DPH Detail produktu

  Marmoleum Home ve velice příjemné žluté barvě. Vhodné nejen do dětského pokoje, kuchyně nebo chodby, ale třeba i do kanceláře, obchodu nebo školní třídy, či družiny. Je odolné vůči skvrnám, poškrábání, ale velmi snadno se i udržuje. Je antistatické a je vhodné ho použít i do místností s podlahovým topením.


 • Marmoleum Home Golden Saffron H06

  770 /m2 636 /m2 bez DPH Detail produktu

  Marmoleum patří k velice oblíbeným přírodním podlahám. Vyrábí se ve velkém množství odstínů, ze kterých si vybere každý zákazník. Je velice snadné na údržbu, je méně náchylné k opotřebení a má zvýšenou odolnost vůči poškrábání a skvrnám.


 • Marmoleum Home Relaxing Lagoon H25

  770 /m2 636 /m2 bez DPH Detail produktu

  Oblíbené Marmoleum vhodné nejen do všech obytných místností, ale také do komerčních prostor. Je velice snadné na údržbu, má zvýšenou odolnost vůči poškrábání a skvrnám a můžeme ho použít i do kanceláří, škol nebo nemocnic.


 • Marmoleum Home Whispering Blue H27

  770 /m2 636 /m2 bez DPH Detail produktu

  Oblíbené přírodní Marmoleum v modrém provedení. Je snadné na údržbu, odolné proti poškrábání, skvrnám a chemikáliím a proto je vhodné nejen do bytu, ale také do kanceláří, obchodů, škol nebo nemocnic. Je stálobarevné, tlumí kročejový hluk a je vhodné i do místností s podlahovým topením.


 • Marmoleum Home Opera H28

  770 /m2 636 /m2 bez DPH Detail produktu

  Marmoleum je přírodní podlahová krytina v metráži, která je v posledních letech velice oblíbená. Dodáváme ji ve velkém množství barevných odstínů. Je vhodná nejen do obytných místností, jako je kuchyň, chodba nebo dětský pokoj, ale také do komerčních prostor jako jsou obchody, kanceláře nebo i školy.


 • Marmoleum Home Donkey Island H21

  770 /m2 636 /m2 bez DPH Detail produktu

  Přírodní podlaha, která Vám zútulní nejen byt nebo kancelář, ale například i obchod - to je Marmoleum Home. Dodává se v několika barevných odstínech, ze kterých si jistě vybere každý zákazník. Je oblíbená nejen díky své snadné údržbě, ale také proto, že je protiskluzová, odolná proti poskrábání a skvrnám a je možné ji dát i do místností s podlahovým topením.


NULL