Vážení zákazníci, náš e-shop funguje. Objednávky vyřizujeme a expedujeme. 

Zavřít
thumbs-up

25 let zkušeností s podlahami

market

Vzorkovna

Pokládka podlah

Veškeré zakoupené zboží v našem e-shopu si můžete nechat od nás položit. V současné době pokládáme podlahy v Praze a Středočeském kraji pomocí vlastních řemeslníků. Ve většině případů není problém s případnou koordinací termínů pokládky s ostatními řemesly. V ostatních krajích máme spolupracující podlahářské firmy. Nicméně zde je potřeba plánovat pokládky více dopředu. Realizujeme pokládky od jedné místnosti až po akce v řádu stovek m2.

Ceny pokládky: Nechceme Vám slibovat nejlevnější pokládku, kde je potřeba něco ošidit a ve finále se to projeví. Můžete se, ale spolehnout na to, že naše ceny jsou naprosto standardní. Vždy se snažíme pro klienta najít optimální řešení za dodržení technologických postupů.

Jak to probíhá, když potřebujete pokládku?

- stačí dát do poznámky k objednanému zboží, že máte zájem o pokládku. Nebo nám napsat na email: info@falionet.cz, nebo rovnou zavolat na tel 602 210 784

- ve většině případů se domluví schůzka s technikem, který se přijede na místo podívat, případně pomůže s výběrem materiálu a vysvětlí jaký bude postup prací

- dostanete e-mailem cenovou kalkulaci, která bude obsahovat veškeré náklady k provedení díla (u jednodušších pokládek se domluvíte na ceně na místě s technikem)

- po jejím odsouhlasení s technikem naplánujete termín pokládky

- platba probíhá v hotovosti (není li domluveno jinak) při předání díla. V případě, že jedná o větší zakázku, nebo je potřeba rozdělit zakázku na etapy, se domluvíme na záloze.

Nezapomeňte !!!  Při dodávce materiálu s pokládku jsou jak materiál, tak práce fakturovány ve snížené sazbě DPH.

Ukázky naší práce najdete zde: facebook.

 


Pro podlaháře: měli by jste zájem s námi zkusit spolupráci? Kontaktujte nás na výše uvedených kontaktech. Neslibujeme tisíce m2 k pokládce, ale nabízíme průběžný přísun zakázek od našich zákazníků.

 

 

Copyright © 2018 www.levnekoberce.eu