truck

Doprava za 333,- Kč

thumbs-up

Již 7 let na trhu

market

Kamenná prodejna

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky:

 1. Dodavatel prohlašuje,  že veškeré nabízené zboží bylo vyrobeno v EU a splňuje EN 1317.

 2. V souladu se zněním § 53 občanského zákoníku má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů bez uvedení důvodu. Toto právo se nevztahuje na případy uvedené § 53 občanského zákoníku, odstavec 8. Odstoupení od smlouvy musí být doručeno v zákonné lhůtě elektronicky na email: info@levnekoberce.eu.V takovém případě dodavatel vrátí do 30 dnů plnou cenu výrobku.

 3. Barevné vyobrazení koberců může být lehce zkresleno oproti skutečnosti

 4. Není li uvedeno jinak, jsou všechny ceny uvedeny za 1m2 včetně DPH

 5. Cena za dopravu je účtována paušálním poplatkem 333,- Kč

 6. Není li uvedeno jinak, místem nakládky je výdejní místo

 7. Doprava nebude účtována při osobním odběru na výdejním místě na adrese: Nad Olšinami 5,

  100 00 Praha 10

 8. Doprava je realizována smluvním partnerem. Za poškození zboží během přepravy nenese dodavatel odpovědnost.

 

Jak objednat:

 1. Vyberte koberec, PVC (jiné zboží) z nabídky

 2. Změřte potřebnou délku koberce (PVC), zadejte do políček vpravo potřebnou délku a šířku (zaokrouhlete na 5, nebo 10cm)

 3. Vyplňte dodací a fakturační údaje

 4. Zvolte druh platby Předplatba/ Dobírka. Platba dobírkou je zpoplatněna částkou 100,- Kč. Maximální výše dobírky je 15 000,- Kč/zákazník. Při vyšší objednávce bude požadována záloha.

    5. Objednávku odešlete.

    6. Budete li mít problém s vyplněním objednávkového formuláře v systému, můžete Vaši objednávku s uvedením kontaktních údajů odeslat na e-mail: info@levnekoberce.eu

 

Platba a dodání

1. Platba dobírkou (max. 15 000,- Kč/zákazník). Po odeslání objednávky obdržíte potvrzení a po prověření stavu zásob na skladě, rovněž fakturu. Zboží budeme expedovat ( dle dostupnosti obvykle do 3 pracovních dnů).

2. Platba bankovním převodem. Po odeslání objednávky obdržíte potvrzení a po prověření zásob na skladě rovněž fakturu. Po zaplacení faktury, Vám potvrdíme platbu a termín expedice zboží (dle dostupnosti, obvykle do 3 pracovních dnů).

UPOZORNĚNÍ:

1.Doprava je zajištována smluvním partnerem. V případě, že při dodání je zboží viditelně poškozeno,           DODÁVKU NEPŘEBÍREJTE !!!

2. Pokud objednáváte zboží (koberce, PVC), u kterého lze zadat vlastní délku, jedná se o zboží, které je upraveno dle Vašeho přání. Pak se dle §53 občanského zákoníku, odstavce 8 na toto zboží nevztahuje právo vrácení zboží do 14 dnů bez uvedení důvodu.

Copyright © 2018 www.levnekoberce.eu

Webmex.cz