LevnéKoberce.eu přejí všem zákazníkům krásné vánoce a štastný nový rok. Děkujeme za důvěru v letošnímroce a těšíme se  na spolupráci v roce 2021.

Zavřít
thumbs-up

25 let zkušeností s podlahami

market

Vzorkovna

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky:

 1. Falionet Plus s.r.o. Nad Olšinami 448/5, Praha 10 PSČ 100 00,  IČO: 24739685 (dodavatel) prohlašuje,  že veškeré nabízené zboží bylo vyrobeno v EU a splňuje EN 1317.

 2. V souladu se zněním § 1829 odst. 1 občanského zákoníku má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů bez uvedení důvodu. Odstoupení od kupní smlouvy musí být doručeno v zákonné lhůtě elektronicky na email: info@levnekoberce.eu.V takovém případě dodavatel vrátí do 30 dnů plnou cenu výrobku.

 3. Dle ustanovení .§ 1837 písm. d) občanského zákoníku spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

 4. Barevné vyobrazení koberců i pvc může být lehce zkresleno oproti skutečnosti

 5. Není li uvedeno jinak, jsou všechny ceny uvedeny za 1m2 včetně DPH

 6. Cena za dopravu je účtována paušálním poplatkem 363,- Kč

 7. Není li uvedeno jinak, místem nakládky je výdejní místo

 8. Doprava nebude účtována při osobním odběru na výdejním místě na adrese: Nad Olšinami 3,

  100 00 Praha 10

 9. Doprava je realizována smluvním partnerem. Za poškození zboží během přepravy nenese dodavatel odpovědnost.

 10. Mimosoudní řešení sporů: K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 00020869, internetová adresa: https://adr.coi.cz/cs. Platformu pro řešení sporů on-line nacházející se na internetové adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr je možné využít při řešení sporů mezi prodávajícím a kupujícím z kupní smlouvy

 

Jak objednat:

 1. Vyberte koberec, PVC (jiné zboží) z nabídky

 2. Změřte potřebnou délku koberce (PVC). V detailu produktu zadejte do levého políčka potřebnou délku (zaokrouhlete na 5, nebo 10cm) a v pravém políčku vyberte požadovanou šíři.

 3. Vyplňte dodací a fakturační údaje

 4. Zvolte druh platby Předplatba/ Dobírka. Platba dobírkou je zpoplatněna částkou 100,- Kč.

    5. Objednávku odešlete.

    6. Budete li mít problém s vyplněním objednávkového formuláře v systému, můžete Vaši objednávku s uvedením kontaktních údajů odeslat na e-mail: info@levnekoberce.eu

 

Platba a dodání

1. Platba dobírkou. Po odeslání objednávky obdržíte potvrzení. Zboží budeme expedovat ( dle dostupnosti obvykle do 3 pracovních dnů). Společně s informací, že zboží bylo odesláno, Vám zašleme fakturu za zboží.

2. Platba bankovním převodem. Po odeslání objednávky obdržíte potvrzení s platebními údaji. Po zaplacení Vám potvrdíme platbu, zašleme fakturu  a upřesníme termín expedice zboží (dle dostupnosti, obvykle do 3 pracovních dnů).

UPOZORNĚNÍ:

1.Doprava je zajištována smluvním partnerem. V případě, že při dodání je zboží viditelně poškozeno   -   DODÁVKU NEPŘEBÍREJTE !!!

2. Pokud objednáváte zboží (koberce, PVC) u kterého lze zadat vlastní délku, jedná se o zboží, které je upraveno dle Vašeho přání.
Pak se dle §1837 písm. d) občanského zákoníku na toto zboží nevztahuje právo vrácení zboží do 14 dnů bez uvedení důvodu.