Vlasové a cutloop bytové koberce metráž

 • Koberec Espera Extra 620

  VÝPRODEJ Akce TOTO ZBOŽÍ ODESÍLÁME V PONDĚLÍ 250 /m2 207 /m2 bez DPH Detail produktu

  Koberec Espera Extra patří mezi velice příjemné a měkké koberce. Koberec má vyšší střižený vlas, na slunci je stálobarevný, je vhodný i na schodiště a do místností s podlahovým vytápěním.

  DOPRODEJ - POUZE  DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB !!!


 • Koberec Xanadu 166 Frisé/Shaggy

  Expedice tohoto zboží je v pondělí. Objednávka musí být odeslána nejpozději v pátek do 12 hodin. 302 /m2 250 /m2 bez DPH Detail produktu

  Bytový vlasový koberec v tmavě šedém provedení je ideální do ložnice nebo obývacího pokoje s bílým nebo světlým nábytkem. Má filcový podklad, na slunci je stálobarevný a je odolný proti uklouznutí.

   


 • Koberec Tagil 79431

  TENTO KOBEREC EXPEDUJEME V PONDĚLÍ - OBJEDNÁVKA MUSÍ BÝT ODESLÁNA NEJPOZDĚJI V PÁTEK DO 12.00 HODIN. 285 /m2 236 /m2 bez DPH Detail produktu

  Červený melírovaný  koberec se střiženým vlasem. Je velice příjemný a měkký a doporučujeme ho především do ložnice nebo obývacího pokoje.


 • Koberec Rambla Zig Zag 93

  TENTO KOBEREC EXPEDUJEME POUZE V PÁTEK - OBJEDNÁVKA MUSÍ BÝT ODESLÁNA NEJPOZDĚJI VE ČTVRTEK DO 10.00 215 /m2 178 /m2 bez DPH Detail produktu

  Vlasový koberec se zajímavým vzorem cik cak v šedobéžovém odstínu bude velmi hezky vypadat  zejména v ložnici a v obývacím pokoji. Koberec je na  filcovém podkladu a může se použít v místnostech s podlahovým topením. Je velmi příjemný na dotek a má antistatickou úpravu.


 • Koberec Serenity 755 Saxony

  305 /m2 252 /m2 bez DPH Detail produktu

  Krásný béžový bytový koberec, příjemný na dotek. Koberec je možné použít v kombinaci s podlahovým topením. Vhodný do všech typů bytových prostor.


 • Koberec Tresor 03 Saxony

  278 /m2 230 /m2 bez DPH Detail produktu

  Krásný vlasový koberec v krémovém odstínu, velice elegantně bude působit ve Vašem obývacím pokoji s tmavým nábytkem. Vhodný do všech obytných místností, včetně místnostní s podlahovým topením. Tlumí kročejový hluk.


 • Koberec Xanadu 314 Frisé/Shaggy

  302 /m2 250 /m2 bez DPH Detail produktu

  Koberec Xanadu je střižený koberec ve velice hezkém barevném provedení bílé a jemné béžové barvy. Koberec doporučjeme převážně do ložnice nebo obývacího pokoje. Je vhodný i do místností s podlahovým topením.


 • Koberec Sierra 24 Saxony

  290 /m2 240 /m2 bez DPH Detail produktu

  Luxusní bytový koberec, velmi příjemný na dotek. Krásný vlasový koberec v zelené barvě. Je vhodný do všech typů obytných místností, zejména do ložnic a obývacích pokojů. Vhodný také do místností s podlahovým topením.


 • Koberec Serenity 610 Saxony

  305 /m2 252 /m2 bez DPH Detail produktu

  Chcete mít doma světlý koberec? Tento luxusní koberec v krásné krémové barvě je ten pravý. Doporučujeme ho zejména do ložnic a obývacích pokojů, kde v kombinaci s tmavým nábytkem bude velice elegantní.


 • Koberec Serenity 650 Saxony

  305 /m2 252 /m2 bez DPH Detail produktu

  Krásný bytový koberec, příjemný na dotek. Koberec je možné použít v kombinaci s podlahovým topením. Vhodný do všech typů bytových prostor.


 • Koberec Serenity 910 Saxony

  305 /m2 252 /m2 bez DPH Detail produktu

  Velmi moderní bytový koberec, příjemný na dotek. Je možné ho použít do všech obytných místností, včetně místností s podlahovým topením.


 • Koberec Serenity 940 Saxony

  305 /m2 252 /m2 bez DPH Detail produktu

  Krásný moderní vlasový koberec v tmavě šedé barvě, který je naprosto neodolatelný. Vhodný do všech obytných místností i místností s podlahovým topením.


NULL