PVC podlahy lino - bytové

Bytové PVC podlahy v metráži je určeno pro použítí ve všech bytových prostorech. Jen při výběru této podlahové krytiny je potřeba si dát pozor na třídu zátěže. Pokud hledáte PVC na podlahu na chodbu, nebo do kuchyně, tzn.  do místností, které jsou v bytě nejvíc zatěžované, určitě tam nedávejte PVC třídy zátěže 21. Sice se jedná o nejlevnější PVC, ale taky nejmíň vydrží. Takovéto PVC použijte třeba do ložnice, získáte tak nejlevnější podlahu, která bude sloužit dllouhá léta. Pokud chcete, aby Vám PVC v bytě dlouho vydrželo, vyberte vinyl v roli s třídou zátěže 23 -31. Bude to stále levné PVC, ale s dlouhou životností. Pokud nechcete vinylovou podlahovou krytinu v rolích lepit, pak doporučujeme vybírat mezi zátěžovými PVC z kolekcí Gerflor Texline a HQR.

Bytové PVC se vyrábí v základních šířích 2m, 3m, 4m a 5m. Doplňkové šíře jsou 1,5m, 2,5m a 3,5m. Vybírat si můžete mezi vzory dřeva, dlažby a ostatními vzory, které obsahují imitace betonu, pohledových stěrek, případně i abstraktní vzory. Na spodní straně je buď rubová vrstva z PVC, nebo filc.

Tip pro Vás: povrch PVC má na sobě ochranou vrstvu kvůli čištění. Nikdy nepoužívejte k mytí podlahy přípravky na odmaštění (např. Jar). Došlo by k vymytí této ochranné vrstvy a následnému hloubkovému zašpinění vinylové podlahy. Stejný efekt by mělo neopatrné použití parního mopu. Proto vždy používejte pouze přípravky určené pro mytí podlah!!!


 

Načíst dalších 24 produktů
zobrazeno 24 z 833 produktů