Ostatní vzory

 • PVC Solid 270 Pinnacles 634

  356 /m2 294 /m2 bez DPH Detail produktu

  Zátěžové PVC v béžovém provedení vhodné nejen do obytných místností, ale také do komerčních a průmyslových prostor. PVC doporučujeme do dětských pokojů, chodeb, kanceláří, obchodů, hal apod.


 • PVC Gerflor Mipolam Cosmo 2637 Emerald

  472 /m2 390 /m2 bez DPH Detail produktu

  Homogenní zátěžové podlahy Gerflor Mipolam Cosmo jsou vhodné nejen do obytných, komerčních, ale i do průmyslových prostor. Tato podlaha je velice odolná a dobře se udržuje. Nabízíme ji v šíři 2 m.


 • PVC Solid 270 Populo 665

  356 /m2 294 /m2 bez DPH Detail produktu

  Velice krásné je toto zátěžové PVC v oranžové barvě. PVC krásně rozzáří nejen dětský pokoj, ale také Vaši kancelář nebo obchodní prostory. PVC je na slunci stálobarevné a je vhodné i do místností, kde se používají kolečkové židle.


 • PVC Gerflor Taralay Initial Compact 0793 Gentlemen Natural

  398 /m2 329 /m2 bez DPH Detail produktu

  Opět jeden z menšinových vzorů PVC z kolekce Gerflor Taralay Inital Compact. Vzor hodící se do místností s nevyšším zatížením. Díky třídě zátěže43 můžete toto PVC použít jak v bytě, tak v kancelářích, tak třeba i na chodbách zdravotnických zařízení, nebo kancelářských budov.


 • PVC Fusion Artesia 599

  238 /m2 197 /m2 bez DPH Detail produktu

  Krásné černé PVC se stříbrným potiskem. Moderní PVC určené do bytových prostor. Je možné ho pokládat v kombinaci s podlahovým vytápěním. Má zvýšenou odolnost proti uklouznutí.


 • PVC Supreme Plus 017

  352 /m2 291 /m2 bez DPH Detail produktu

  PVC Supreme Plus je velice oblíbené zátěžové PVC. Je vhodné nejen do všech obytných místností, ale i do komerčních a veřejných prostor. Je odolné vůči opotřebení, velice snadno se udržuje a je vhodné i do místností s podlahovým topením.


 • PVC Supreme Plus 021

  352 /m2 291 /m2 bez DPH Detail produktu

   Příjemné zátěžové PVC, které je velice oblíbené pro svou snadnou údržbu a nášlapnou vrstvu 0,7 mm. Je odolné vůči opotřebení, tlumí kročejový hluk, je antistatické a je vhodné i do místností, kde se používají kolečkové židle.


 • PVC Supreme Plus 022

  352 /m2 291 /m2 bez DPH Detail produktu

  Zátěžové PVC v hnědo-šedém provedení. Pokud hledáte jiný dekor, než dlažbu nebo prkna, je toto PVC to pravé. Je vhodné nejen do bytu, ale také do komerčních a veřejných prostor. Velice snadno se udržuje a je vhodné i do místností s podlahovým topením.


 • PVC Supreme Plus 023

  352 /m2 291 /m2 bez DPH Detail produktu

  Příjemné zátěžové PVC v jemném krémovém provedením. Je velice oblíbené nejen do kuchyně nebo chodby, ale také do kanceláří nebo obchodů. Je velice snadné na údržbu, je odolné proti opotřebení a tlumí kročejový hluk.


 • PVC Supreme Plus 024

  352 /m2 291 /m2 bez DPH Detail produktu

  Krásné zátěžové PVC v modré barvě. Ideální nejen do dětského pokoje, chodby nebo kuchyně, ale i to komerčních nebo veřejných prostor. Je vhodné i do místností, kde se používají kolečkové židle a kde je podlahové topení.


 • PVC Supreme Plus 015

  352 /m2 291 /m2 bez DPH Detail produktu

  PVC Supreme Plus je zátěžové PVC, které je vhodné nejen do všech obytných místností, ale také do komerčních i veřejných prostor. Velice snadno se udržuje, je odolné k opotřebení a je vhodné i do místností, kde se používají kolečkové židle a tam, kde je podlahové topení.


 • PVC Supreme Plus 016

  352 /m2 291 /m2 bez DPH Detail produktu

  Oblíbené zátěžové PVC, které je velice odolné proti opotřebení. Je snadné na údržbu, tlumí kročejový hluk a je vhodné ho použít i do místností, kde se používají kolečkové židle a kde je podlahové topení.


NULL