LevnéKoberce.eu přejí všem zákazníkům krásné vánoce a štastný nový rok. Děkujeme za důvěru v letošnímroce a těšíme se  na spolupráci v roce 2021.

Zavřít
thumbs-up

25 let zkušeností s podlahami

market

Vzorkovna

Reklamační podmínky

Vrácení zboží:

Zboží prodávané na kusy:

V souladu se zněním § 1829 odst. 1 občanského zákoníku má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů bez uvedení důvodu. Odstoupení od kupní smlouvy musí být doručeno v zákonné lhůtě elektronicky na email: info@levnekoberce.eu.V takovém případě dodavatel vrátí do 30 dnů plnou cenu výrobku.

Produkty upravené na míru:

Jedná se hlavně o koberce a PVC  v metráži, kde při objednávce zadáváte délku. U tohoto zboží bohužel nejde odstoupit od kupní smlouvy (Viz. § 1837 písm. d) občanského zákoníku spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu).

 

Reklamace zboží:

Pokud se stane, že doručené zboží neodpovídá objednávce, neodpovídá uváděným technickým parametrům, případně vykazuje výrobní vadu, pak podlahovou krytinu v žádném případě nepokládejte a kontaktujte nás na e- mailu: info@levnekoberce.eu. Takovou reklamaci řešíme obratem výměnou za nové zboží. Případně se domluvíme na jiní formě řešení. V případě řešení reklamace slevou na zboží, převede dodavatel příslušnou částku na účet objednatele do 30 dnů.

Nelze reklamovat vadu zboží v případě, že podlahová krytina je položena (bylo do ní říznuto). Nelze reklamovat poškození zboží vlivem dopravy, pokud toto poškození nebylo zapsáno do přepravního listu.